utorak, 02 septembar 2014
Velika dvorana Mala dvorana Teretana Džudo sala Kuglana Plava sala
http://www.sportskicentar-ruma.rs/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/516065velika.jpglink
http://www.sportskicentar-ruma.rs/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/938507mala.jpglink
http://www.sportskicentar-ruma.rs/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/446612teretana.jpglink
http://www.sportskicentar-ruma.rs/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/708893dzudo.jpglink
http://www.sportskicentar-ruma.rs/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/876260kuglana.jpglink
http://www.sportskicentar-ruma.rs/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/448623plava.jpglink
KOŠARKA: Srbija - Egipat

 
KOŠARKA:Seniorke Srbije na pripremama u Rumi

Ženska seniorska košarkaška reprezentacija Srbije počela je pripreme za Svetsko prvenstvo koje će se održati u Turskoj. U Rumi su na pripremama od 18. - 24. avgusta.

Više fotografija možete pogledati na našem fb profilu.

 
ODBOJKA: Juniorke Srbije na pripremama u sportskoj hali

Ženska juniorska odbojkaška reprezentacija Srbije je na pripremama u sportskom centru (18.-26.jula) pred  odlazak na XXIV EP 2014. godine koje će se odigrati u Finskoj i Estoniji.

Više fotografija na našem fb profilu.

 
ODBOJKA: Pioniri Srbije na pripremama od 17.jula

Muška pionirska odbojkaška reprezentacija Srbije počela je pripreme (17.-25.jula 2014) za Balkansko prvenstvo 2014. godine koje će se odigrati u Ankari.

Više fotografija na našem fb profilu.

 
11.- 13. jula, kvalifikacije u odbojci za XXIV EP 2014.

JUNIORI – XXIV EP 2014. – KVALIFIKACIJE – III RUNDA ,11.–13. JUL, USC-RUMA
RASPORED:

I (i) GRUPA – RUMA , SRBIJA:

1. KOLO – PETAK, 11. JUL:
SRBIJA – FINSKA 19,00
GRČKA – BELGIJA 16,30

2. KOLO – SUBOTA, 12. JUL:
SRBIJA – GRČKA 19,00
BELGIJA – FINSKA 16,30

3. KOLO – NEDELJA, 13. JUL:
SRBIJA – BELGIJA 19,00
GRČKA – FINSKA 16,30

Ulaz je besplatan

 
Odbojkaška reprezentacija Srbije-juniori na pripremama u Rumi od 4.jula

Od 4.jula muška juniorska reprezentacija Srbije dolazi  na pripreme za turnir I (i) grupe III runde kvalifikacija za XXIV EP 2014. godine, koji će se odigrati od 11 - 13. jula u Rumi.

Juniori Srbije će  u I kolu, 11.jula igrati protiv Finske u 19 časova. U 2. kolu, 12.jula Srbija će igrati protiv Grčke u 19.00 časova, a u poslednjem kolu, 13.jula igraće protiv Belgije u 19 časova.

Više informacija na www.ossrb.org

 

 
Program

 
Najava programa

18.6.2014. godine

20.00  KK RU KOŠ RUMA - KK SREM 2 SREMSKA MITROVICA

19.6.2014. godine

15.30  GIMNASTIČKA REVIJA

 
Takmičenje u judo-u, 31.5.2014.

JUDO: POJEDINAČNO PRVENSTVO SRBIJE ZA STARIJE PIONIRE I PIONIRKE

31.5.2014. od 11 do 17 časova, ulaz je besplatan.

 
Međunarodni futsal turnir, 4.-8. juna

FUTSAL FEST RUMA 2014:
04.06.2014. Wednesday/sreda

18:00  "Anras Ekoterm" Sr. Mitrovica - KMF "Gardec" Grocka
18:40  "Vojput" Subotica - KMF "Pexon" Beograd
19:20   KMF  "Nova Pazova" - "Terijeri" Grabovac
21:00  "Anras Ekoterm" Sr. Mitrovic - "Lampone" Bački Petrovac
21:40   Montenegro national  team - KMF "RB-014" Valjevo
22:20   KMF "Mungosi" Zemun - KMF "Požarevac"

05.06.2014. Thursday/četvrtak

15:30  "Nordic bet" Finland - "Terijeri" Grabovac
16:10  KMF "Ugljevik" BiH -  KMF "RB-014" Valjevo
16:50  "Lampone" Bački Petrovac - KMF "Gardec" Grocka
17:30  "T gradnja" Beograd - KMF "Mungosi" Zemun
18:10  KMF "Ugljevik" BiH – Montenegro national  team
18:50  FC "Eden" Ireland - "The gate" Pančevo
19:30  "Balon Game caffe" Ruma - KMF "RB-014" Valjevo
20:10  "Lampone" Bački Petrovac - "Bumerang" Beograd
20:50   KMF "Požarevac" - "T gradnja" Beograd
21:30   KMF "Novi Pazar" - "The gate" Pančevo
22:10  "Nordic bet" Finland - KMF "Nova Pazova"
23:00   KMF "Ugljevik" BiH - "Balon Game caffe" Ruma

 

Opširnije...
 

Sportski centar Ruma | nov. 2010. | Veljka Dugoševića 100 | Tel: +381 22 478 298 | E-mail: sportskahala@ptt.rs

Izrada sajta: S8 Studio

free web stats